• ورود
    • سبد خرید شما خالی است.

دکترشو چیست ؟

دکترشو اولین وبسایت تخصصی در زمینه ی آموزش های علوم پزشکی برای همگان است

 

از کی شروع شد؟

ایده های اولیه ی یک وب سایت آموزشی که در برگیرنده ی طیف وسیعی از نیازهای مخاطبین جویای دانش باشد برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ شکل گرفت که منجر به شکل گیری سایت تکبرگ شد . پس از مدتی در پی آزمون و خطا های بسیار و مشورت با متخصصین این حوزه این سایت به صورت هدفمندتری ادامه یافت و سرانجام به شکل گیری وبسایت ”دکترشو” منجر شد.

 

اهداف دکترشو ‌؟

رویای داشتن بستری که بتوان در آن بدون دغدغه ی رقابت های بیهوده بر سر نمره به کسب علم پرداخت از دیرباز با ما بود، سرانجام با تلاش های بسیار دستیابی به این هدف از طریق وبسایت دکترشو محقق گشت.

خط مشی دکترشو بر ۳ محور اصلی “جامع بودن اطلاعات” ، “به راحتی در دسترس بودن” و با “کمترین قیمت” استوار بوده و همیشه روی تحقق آن پافشاری داشته ایم.

 

تیم دکترشو ؟

تیم ما تشکیل شده است از مجموعه ای از اساتید ، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و دیگر علاقمندان به آموزش در این حوزه است.

 

دکترشو برای چه کسانی مناسب است ؟

فرقی نمی کنه که یک خانم خانه دار هستین یا دانشجوی پزشکی یا حتی یک متخصص ارتوپدی دکتر شو با توجه به اصل جامع بودن اطلاعات خود همیشه بر این تلاش بوده است تا اطلاعات پزشکی مفیدی را برای تمامی اقشار جامعه مهیا سازد.

 

نحوه ی درخواست برای آموزش چگونه است ؟

تمامی عزیزانی که درخواست آموزش خاصی را دارند میتوانند از طریق صفحه ی درخواست دوره نیاز خود را بیان نمایند تا ما در حدتوان خود این آموزش ها را برای آنها فراهم نماییم.

 

قیمت گذاری آموزش ها چگونه است ؟

یکی از مهمترین و استوار ترین اصل های ما سعی در ارائه ی با کیفیت ترین خدمات با کمترین هزینه ی ممکنه است به امید اینکه کمبود امکانات مالی مانع از کسب دانش برای هیچ یک از افراد سرزمین ما نشود. به همین منظور علاوه بر تعداد زیادی دوره های آموزشی رایگان موجود در سایت دیگر آموزش ها نیز به کمترین هزینه ی ممکن قرار گرفته شده است.

 

آیا من میتوانم آموزشی ساخته و برای فروش در دکترشو قرار دهم ؟

همیشه در دوره ی فعالیت خود  به همکاری با اساتید و دوستانی که دارای تخصص و حرفه ای بوده اند افتخار نموده ایم و همواره با جذب این دوستان از تجربیات ایشان استفاده ی لازم را برده ایم و در قبال این فعالیت ها  مبالغی هر چند ناچیز ، به رسم ادب به عنوان حق التدریس از  درآمدهای  سایت پرداخت می نماییم.

هر یک از کابران که علاقه مند به تدریس در وب سایت دکترشو می باشد میتواند درخواست خود را با تکمیل فرم تدریس در دکترشو به گوش ما برساند.

 

آیا صحت علمی تمامی آموزش های سایت مورد تایید است ؟

صحت علمی آموزش های موجود در سایت به صورت دقیق و به صورت سخت گیرانه ای همواره توسط هیئت علمی گروه بررسی میگردد و امیدواریم تا به زودی مجوز های لازم از مراکز مربوطه را به صورت کامل تهیه نماییم.

تمامی حقوق سایت متعلق به دکترشو می باشد
X